„Děkuji za profesionálně zorganizované a odborně vedené workshopy pro pěstouny z Prahy 14, díky kterým si naši klienti vytvořili především kladný vztah k povinnému vzdělávání. Pěstouni, v závěrečném hodnocení, ocenili možnost sdílení zkušeností a sebereflexi, zhodnocení jejich dosavadních přístupů k výchově."

Mgr. David Beňák,
vedoucí Odboru sociálních věcí a zdravotnictví MČ Praha 14


„S manželem jsem byla přítomna na vzdělávacím semináři Klíč ke spokojenosti v rodině, který doporučuji. Jsme pěstouny už pěknou řádku let a zjištění, že to co děláme a jak to děláme jsou brány života, je velice pro pěstouny přínosný. Budu se snažit, a vlastně sem se o to snažila pořád, abych ty brány držela všem našim dětem, aby se nikdy nezavřely,aby od nich nebyl klíč........
Moc děkujem za prožitý čas, za podporu, kterou pěstouni tolik někdy potřebují."

Vlasta a Pepa


„Semináře pro náhradní rodiče - Pevné body v životě přijatých dětí - jsem se zúčastnil osobně a pěstounům jej vřele doporučuji."

PhDr. Miloslav Kotek, ředitel občanského sdružení Trialog, Brno


„Vzdělávání sociálně vyloučených osob a lidí znevýhodněných na trhu práce, formou osobnostního rozvoje, je velmi přínosné. Rádi budeme dále spolupracovat s obecně prospěšnou společností Brány života."

Mgr. Jozef Baláž, ředitel Sociálního podniku Černý most, Praha


„Vážení, dovolte nám, abychom vám touto cestou poděkovali za skupinové a individuální vzdělávání v únoru a březnu roku 2013 našich maminek z Azylového domu Otevřené srdce, Praha."

Ředitelka Michaela Nováková


„Čeká nás pozitivní budoucnost, stačí, když to budeme opravdu chtít.“ SILVANO PAOLUCCI, italský vědec, terapeut, šaman